VARAŽDINSKA BISKUPIJA 13-16/6/19



Čakovec - Ivanec - Ludbreg - Koprivnica
VARAŽDIN
VIJESTI
KATEGORIJE

Popis svih utakmica

1. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
C skupina Ludbreg 14.06.2019 - 09:00
Sv. Petar - Dubrovnik 0:0 Sv. Antun Padovanski i BDM Kraljica Mučenika - Lasinja
POGLEDAJ DETALJE
C skupina Ludbreg 14.06.2019 - 09:00
Sv. Ćiril i Metod - Osijek 3:1 Sv. Petar Vidici - Šibenik
POGLEDAJ DETALJE
D skupina Koprivnica 14.06.2019 - 09:00
Uznesenje BDM - Kreševo 2:4 Sv. Josip - Dugi Rat
POGLEDAJ DETALJE
D skupina Koprivnica 14.06.2019 - 09:40
Sv. Petar i Pavao - Mostar 4:2 Uznesenje BDM - Molve
POGLEDAJ DETALJE
B skupina Ivanec 14.06.2019 - 09:00
Sv. Josip - Zagreb 0:0 Sv. Vid - Vrbovec
POGLEDAJ DETALJE
B skupina Ivanec 14.06.2019 - 09:40
Sv. Lovro Mučenik - Premantura 4:0 Sv. Barbara - Jakšić
POGLEDAJ DETALJE
A skupina Čakovec 14.06.2019 - 09:00
Marija Pomoćnica - Banderovo 2:3 Sv. Petar apostol - Zadar
POGLEDAJ DETALJE
A skupina Čakovec 14.06.2019 - 09:40
Uzvišenje sv. Križa - Vratišinec 1:2 Sv. Ilija - Stolac

2. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
C skupina Ludbreg 14.06.2019 - 09:50
Sv. Ćiril i Metod - Osijek 0:0 Sv. Petar - Dubrovnik
POGLEDAJ DETALJE
C skupina Ludbreg 14.06.2019 - 09:50
Sv. Petar Vidici - Šibenik 7:6 Sv. Antun Padovanski i BDM Kraljica Mučenika - Lasinja
POGLEDAJ DETALJE
D skupina Koprivnica 14.06.2019 - 10:20
Sv. Petar i Pavao - Mostar 0:4 Uznesenje BDM - Kreševo
POGLEDAJ DETALJE
D skupina Koprivnica 14.06.2019 - 11:00
Uznesenje BDM - Molve 3:6 Sv. Josip - Dugi Rat
POGLEDAJ DETALJE
B skupina Ivanec 14.06.2019 - 10:20
Sv. Lovro Mučenik - Premantura 2:3 Sv. Josip - Zagreb
POGLEDAJ DETALJE
B skupina Ivanec 14.06.2019 - 11:00
Sv. Barbara - Jakšić 1:0 Sv. Vid - Vrbovec
POGLEDAJ DETALJE
A skupina Čakovec 14.06.2019 - 10:20
Uzvišenje sv. Križa - Vratišinec 0:10 Marija Pomoćnica - Banderovo
POGLEDAJ DETALJE
A skupina Čakovec 14.06.2019 - 11:00
Sv. Ilija - Stolac 0:2 Sv. Petar apostol - Zadar

3. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
C skupina Ludbreg 14.06.2019 - 10:40
Sv. Antun Padovanski i BDM Kraljica Mučenika - Lasinja 1:16 Sv. Ćiril i Metod - Osijek
POGLEDAJ DETALJE
C skupina Ludbreg 14.06.2019 - 10:40
Sv. Petar - Dubrovnik 0:0 Sv. Petar Vidici - Šibenik
POGLEDAJ DETALJE
D skupina Koprivnica 14.06.2019 - 11:40
Sv. Josip - Dugi Rat 3:0 Sv. Petar i Pavao - Mostar
POGLEDAJ DETALJE
D skupina Koprivnica 14.06.2019 - 12:20
Uznesenje BDM - Kreševo 6:1 Uznesenje BDM - Molve
POGLEDAJ DETALJE
B skupina Ivanec 14.06.2019 - 11:40
Sv. Vid - Vrbovec 1:4 Sv. Lovro Mučenik - Premantura
POGLEDAJ DETALJE
B skupina Ivanec 14.06.2019 - 12:20
Sv. Josip - Zagreb 3:3 Sv. Barbara - Jakšić
POGLEDAJ DETALJE
A skupina Čakovec 14.06.2019 - 11:40
Sv. Petar apostol - Zadar 1:4 Uzvišenje sv. Križa - Vratišinec
POGLEDAJ DETALJE
A skupina Čakovec 14.06.2019 - 12:20
Marija Pomoćnica - Banderovo 1:7 Sv. Ilija - Stolac

1/4 finale

POGLEDAJ DETALJE
Knock out faza Varaždin 15.06.2019 - 10:00
Sv. Petar apostol - Zadar 1:4 Sv. Petar Vidici - Šibenik
POGLEDAJ DETALJE
Knock out faza Varaždin 15.06.2019 - 10:40
Sv. Lovro Mučenik - Premantura 0:3 Uznesenje BDM - Kreševo
POGLEDAJ DETALJE
Knock out faza Varaždin 15.06.2019 - 11:20
Sv. Ćiril i Metod - Osijek 0:1 Sv. Ilija - Stolac
POGLEDAJ DETALJE
Knock out faza Varaždin 15.06.2019 - 12:00
Sv. Josip - Dugi Rat 6:2 Sv. Josip - Zagreb

1/2 finale

POGLEDAJ DETALJE
Knock out faza Varaždin 15.06.2019 - 16:00
Sv. Petar Vidici - Šibenik 5:6 Uznesenje BDM - Kreševo
POGLEDAJ DETALJE
Knock out faza Varaždin 15.06.2019 - 16:50
Sv. Ilija - Stolac 2:1 Sv. Josip - Dugi Rat

3. mjesto

POGLEDAJ DETALJE
Knock out faza Varaždin 15.06.2019 - 18:00
Sv. Petar Vidici - Šibenik 3:10 Sv. Josip - Dugi Rat

Finale

POGLEDAJ DETALJE
Knock out faza Varaždin 15.06.2019 - 20:10
Uznesenje BDM - Kreševo 0:2 Sv. Ilija - Stolac
Katolička malonogometna liga
Nacionalna završnica Crkve u Hrvata
Prijava
Kontakt
O nama
Dokumenti


Društvene mreže:


Katolicka malonogometna liga Prijava
Đakovačko-osječke nadbiskupije
Ivana Gundulića 53
31000 Osijek

OIB: 05334739527
MB: 1722247
IBAN: HR17 2360 0001 1016 7649 7
Broj: 098 833-387 (Tvrtko Galić)
KMNL 2019. Svi podaci vlasništvo su Katoličke malonogometne lige